1 / 7 Alapadatok

Adataim ellenörzése

Felhasználói adatok

Alapadatok

Kérjük, adja meg az óvoda adatait, amik a honlapon megjelenhetnek.

Fenntartói adatok

Kérjük, adja ma a fenntartói adatokat a szerződéskötéshez.

Egyedi adatok

Kérjük, adja meg az egyedi adatokat az intézmény ismertetőjének és aloldalainak elkészítéséhez.

Alapítvány

Mennyiben működik az óvoda működését támogató alapítvány, adja meg a alapítvány adatait amik a honlap alapítványról szóló aloldalán megjelenhetnek.

Kérjük, töltsön fel képeket amiket a honlapkészítés során használhatunk.

Arculat kiválasztása

Kérjük, válasszon az itt látható arculatok közül. A feltüntetett design-okat pontosan úgy alakítottuk ki, hogy könnyen elkészülhet óvodájának honlapjával általuk.

Adatok ellenőrzése, fiók létrehozása

Kérjük, ellenőrizze a megadott adatokat, információkat. Amennyiben hibát tapasztal lapozzon a varázsló megfelelő aloldalára, és javítsa. Ha minden adatot rendben talál, adja meg adatait a Felhasználó részben, ezen adatokkal hozzuk létre a felhasználói fiókját, amivel majd hozzáfér a honlapkészítő felülethez.

iroda@honlap.hu

A (*) csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező!

Szuper vagy, gratulálok

Sikeresen regisztráltál az egyik legnagyszerűbb honlapkészítő szolgáltatásba. Kollégáink egyike hamarosan felkeres téged és segít eligazodni a rendszerünkben. Hajrá, honlapkészítésre fel!